Pierwszy raz na blogu?

Skoro zaglądasz na tę stronę, prawdopodobnie jeszcze się nie znamy. Czytaj dalej, a dowiesz się, jak korzystać z tego bloga, jakie korzyści z niego wyniesiesz, a także kto siedzi po drugiej stronie ekranu!

Myśl, by kontynuować dawną pasję, jaką było dla mnie pisanie, a w efekcie założyć bloga i dzielić się swoimi przemyśleniami, wiedzą i wszystkim, co uznam za fajne i wartościowe, towarzyszyła mi od dłuższego czasu. Tym razem postanowiłam nie odkładać tego pomysłu na następne stulecie i... Oto jest! Moja przygoda z blogowaniem dopiero się zaczyna, w związku z czym wiele rzeczy wymaga jeszcze poprawy, ale drobnymi kroczkami zmierzam do celu 🙂

Kim jestem?

Nazywam się Kamila Laurence.

Jestem psychologiem z wykształcenia i z zamiłowania, na co dzień pracuję w branży HR. Po pracy tworzę - zarówno tutaj, na blogu, jak i na Facebooku i Instagramie. Prywatnie jestem "mamą" dwóch kocich huncwotów o niebiańskich oczach (i trochę mniej niebiańskich charakterach ;)), Nali i Lucyfera, stałych bywalców w moich mediach społecznościowych. W wolnych chwilach trenuję, czytam thrillery i jeśli tylko budżet pozwoli, podróżuję!

Przeczytasz tutaj o…

? psychologii i funkcjonowaniu człowieka – zależy mi na przekazaniu wiedzy popartej naukowo (EBM), ale w możliwie lekkostrawnej i przystępnej formie. Dokładam starań, by było ciekawie i bardzo praktycznie!
? udanym stylu życia – i o wszystkim, co pozwala żyć szczęśliwiej, przyjemniej i po prostu lepiej 🙂
? ,,osiędbaniu” – czyli o zdrowiu, zarówno fizycznym, jak i psychicznym, urodzie i o tym, jak być dla siebie dobrym.

Co możesz zyskać, czytając mojego bloga?

? dzięki solidnej porcji wiedzy o emocjach, relacjach i innych aspektach funkcjonowania człowieka, a także praktycznym wskazówkom, które staram się wplatać w każdy wpis, możesz lepiej zrozumieć siebie, swoje reakcje w codziennych sytuacjach, a także swoje relacje z otoczeniem,
? możesz nauczyć się budować udane życie – na własnych zasadach! 
? poznasz sporo lifestylowych porad i wskazówek,
? dowiesz się o wszystkich “rzeczach” (w tym miejscach, produktach, czy usługach), które lubię i szczerze polecam,
? zastrzyk dobrego samopoczucia, energii i inspiracji do działania 🙂

Przeczytaj moje najlepsze teksty!

Jeśli chcesz zapoznać się z tym, co tworzę, zacznij od wpisu: Witaj w moim domu, czyli o czym będzie blog? Jest on wprowadzeniem w to, co czeka Cię dalej. Taką przystawką przed daniem głównym 😉 Pozostałe wpisy to albo te najpopularniejsze, albo (moim zdaniem) najbardziej wartościowe. Podzielone są na kategorie, odpowiadające tym, które znajdziesz w menu.

Psychologia

W jaki sposób oszukują Cię Twoje wspomnienia?

10 faktów o stresie, których jeszcze nie znasz oraz kontynuacja: Nie taki diabeł straszny, czyli jak okiełznać stres? (Część II)

Kto pod kim dołki kopie, czyli o samoutrudnianiu słów kilka

Jak ze sobą NIE rozmawiać? Krótki poradnik, jak złą rozmową zniszczyć dobry związek

Lifestyle

Slow life in a fast world, czyli jak nie przegapić swojego życia

3 rzeczy, które powiedziałabym młodszej sobie

2020, nie byłeś najgorszy, ale idź już stąd

10 powodów, dlaczego nie warto mieć kota

 

Zdrowie i uroda

#zostańwdomu, czyli co dzieje się z głową podczas pandemii i jak nie zwariować?

5 prostych nawyków, za które Twoje ciało Ci podziękuje

Te kosmetyki do makijażu MUSISZ znać, czyli moja makijażowa aleja gwiazd

Lista TOP wpisów jest regularnie uzupełniana i czyszczona. Jeśli jakiś wpis uznam za przestarzały, lub dojdę do wniosku, że inny powinien zająć jego miejsce, wyrzucę go stąd, dlatego łap i czytaj, póki są! 🙂

Pozostańmy w kontakcie!

Jestem także na Instagramie, Facebooku oraz Twitterze! Dlaczego warto mnie obserwować także tam?  

Codziennie publikuję unikalne treści, które nigdy nie znajdą się na blogu. Najcenniejsze dla mnie jest jednak to, że przez media społecznościowe możemy się poznać i porozmawiać – w końcu to dla Ciebie tworzę! No dobra, dla siebie trochę też 🙂 Jak tam dotrzeć? Po prostu kliknij w ikonki poniżej!

Do zobaczenia! 🙂