Cześć! Jestem Kama, z wykształcenia i zamiłowania psycholog, na co dzień piszę bloga i dogadzam moim kotom. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, by pomóc Ci lepiej zrozumieć siebie i swoje relacje z otoczeniem. Pokazuję też, jak prowadzić fajniejsze życie i odnaleźć się w codzienności.

Cześć!

Witaj na moim blogu. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować – zadać pytanie, podzielić się opinią, polecić coś fajnego lub nawiązać współpracę, możesz zrobić to poprzez poniższy formularz kontaktowy lub wysyłając maila bezpośrednio na adres:

kontakt @ kamilalaurence .com

Czytam wszystkie wiadomości i odpisuję tak szybko, jak jest to możliwe 🙂

Uprzedzam zawczasu: NIE udzielam porad psychologicznych, nie podyktuję Ci też, co masz zrobić ze swoim życiem. Moją wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi tipami dzielę się na blogu i w innych kanałach social media, musisz jednak dostosować je do swojej sytuacji i możliwości. Jeśli jest temat, którego jeszcze nie poruszyłam, a chcesz, bym o nim napisała – daj znać! 🙂

Jeśli jednak potrzebujesz pomocy psychologicznej i nie wiesz, gdzie jej szukać, możesz do mnie napisać. Postaram się wskazać, jakie masz możliwości.

Miłego czytania!

Napisz do mnie!