MOST POPULAR

Czy psychoterapia zawsze jest droga i trwa latami? Albo czy jest tym samym, co pogawędka z koleżanką przy kawie, tylko za pieniądze i bez kawy? Rozprawiam się z najpopularniejszymi mitami o terapii!

Tych mitów o psychoterapii lepiej nie powtarzaj!

Czy psychoterapia zawsze jest droga i trwa latami? Albo czy jest tym samym, co pogawędka z koleżanką przy kawie, tylko za pieniądze i bez kawy? Rozprawiam się z najpopularniejszymi mitami o terapii!

Psychiatra, psycholog, a może terapeuta – gdzie szukać pomocy psychologicznej? (Część II)

Decyzja zapadła: chcesz poszukać pomocy. Jak jednak odnaleźć się w gąszczu różnych możliwości i zrozumieć subtelne różnice pomiędzy nimi? I co najważniejsze: która z wielu opcji będzie najlepsza dla Ciebie? Odpowiedzi znajdziesz we wpisie!

10 sygnałów, że potrzebujesz pomocy specjalisty (Część I)

Lubimy radzić sobie sami. Zdarzają się jednak sytuacje, w których pomoc specjalisty jest wskazana. Jakie? Oto one!

Chcesz utrudnić sobie życie? Rób to, czego oczekują od Ciebie inni

Otoczenie ma względem nas solidne oczekiwania i nie zawaha się ich egzekwować. Jak wyrwać się z tych szponów i żyć po swojemu, a jednocześnie zachować dobre relacje z innymi?

Dlaczego warto być niezależnym finansowo?

Co piąta kobieta w Polsce nie ma własnych dochodów. Dlaczego uważam, że nie możesz dopuścić do tego, by być jedną z nich i jak osiągnąć finansową autonomię?

5 książek psychologicznych, które szczerze polecam

Co czytać, by nie tracić życia na kiepskie publikacje? Jakie książki psychologiczne (moim zdaniem!) zasługują na Twoją uwagę? Ta piątka nie tylko zachwyca, ale też solidnie edukuje!

Sztuka odpuszczania, czyli dlaczego warto się od siebie odczepić?

Stawiasz sobie setki tysięcy wymagań, a gdy tylko powinie Ci się noga, zasiadasz w pierwszym rzędzie, by obrzucić się za to przysłowiowym błotem. Jak to zatrzymać i nauczyć się odpuszczać? Podaję sprawdzone sposoby!
Cześć! Jestem Kama, z wykształcenia i zamiłowania psycholog, na co dzień piszę bloga i dogadzam moim kotom. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, by pomóc Ci lepiej zrozumieć siebie i swoje relacje z otoczeniem. Pokazuję też, jak prowadzić fajniejsze życie i odnaleźć się w codzienności.
0FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts

Instagram